HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

We Are Subjects - přes zatopené úrovně (free hra)

We Are Subjects - přes zatopené úrovněWe Are Subjects - přes zatopené úrovněWe Are Subjects - přes zatopené úrovněWe Are Subjects - přes zatopené úrovně

Tato vskutku vydařená a originální, nevšední hra, nazvaná jako „We Are Subjects“, se představuje svojí výbornou hratelností, přiměřenou obtížností a opravdu zcela neotřelým nápadem. Hra má rychlý spád a vyžaduje vaše plné soustředění, neboť hlavní protagonista hry se bude pohybovat v zatopených oblastech a jedinou jeho pomůckou, pro pohyb, je vystřelovací lano, na kterém se houpe a tak postupuje dál po místech, kam by se jinak bez tohoto lana nikdy nedostal. Samozřejmě, že se jedná o živého tvora, takže musíte dávat pozor nejen na to, aby se někde nepřizabil, ale také nezůstal dlouhou dobu bez přísunu vzduchu, neboť pokud bych se tak stalo, utopíte ho jako bezbranné kotě. Nechci tvrdit, že se jedná o naprostý originál, ale v podstatě je to hra nevídaná a neokoukaná, která vás dokáže na delší čas pobavit.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 17091 KB

Výrobce: Marklund Games  Web

Zobrazení celkem: 2947

Zobrazení tento měsíc: 2422

Hodnocení oblíbenosti (816x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jedná se tedy o skutečně rychlou arkádu, ve které kromě ostatních nebezpečí a nástrah, je vaším největším nepřítelem, poměrně rychlým tempem ubíhající čas, a ve které se pomocí vystřelovacího lana pohybujete zatopenou úrovní ve snaze najít cestu dál a přitom všem se hlavně neutopit. Nepřináší sice nic super nového, ale po omezenou dobu vás dokáže docela slušně pobavit. Je to tudíž herně zajímavá a zábavná arkáda, ve které se můžete seznámit s hektickým trenažérem slaňování, skákání a přeskakování. Umožňuje vám totiž používat vystřelovací hák na laně, se kterým potom tento dokáže z jinak poklidné a rozvážné plošinovky, stát skutečně pořádnou akční podívanou. Nenabízí vám sice bohužel kdovíjak dlouhé dobrodružství, ale zato generuje náhodně úrovně, a tak představuje slušnou alternativu pro chvíle zahánění nudy.

Budu-li tedy hodně kritická, pak musím přiznat, že „We Are Subjects“ toho neobsahuje mnoho nového. Jinak a přesněji vyjádřeno, z částí některé vlastností tohoto titulu jste již mohli vidět v jiných hrách, přesto ale toto však nemusí ani tak vadit, zvláště když je tato předkládaná hříčka zábavná a navíc velice dobře „šlape“. Navíc je skutečně pravdou, že „We Are Subjects“ je dle sdělení autorů jsou stále ve vývoji, a tak lze s velikou pravděpodobností předpokládat, že dříve, nebo později, bude do dalšího pokračování přidáno mnoho nových funkcí, takže se máte skutečně na co těšit, pokud ovšem autoři svůj slib dodrží. Vše se tedy odehrává v jakési podzemní, jeskynní lokaci, zatopené vodou, ve které se váš hlavní hrdina neustále topí a potřebuje, aby se vždy po jisté době nadechl u zdroje vzduchu a tak se mu obnovilo ubývající zdraví. V každé lokaci je tedy zapotřebí sesbírat určitý počet krystalů, které mu prapodivný přístroj automaticky vymění za bedničku s TNT, pomocí které si otevře cestu dál.

Mimo to může sbírat zvláštně světélkující houby, které může vyměnit za nějaké to jiné, i když mnohdy jen krátkodobé vylepšení. V bezpečné cestě vám kromě nedostatku kyslíku brání i nepřátelé, kteří se však zcela podle striktně stanovaných pravidel této arkády, pohybují pouze jenom po určitých trasách a tak tedy vůbec nepředstavují žádný větší problém. Velice dobrým a ze strany hráčů určitě vítaným nápadem každopádně je, že po každé smrti hlavního protagonisty, se hra nerestartuje, ale pouze se vytvoří jiná retro kopie hlavní postavy, ale jinak je celá úroveň ponechána ve stejném stavu, jako předtím. To má velice zajímavou dohru v tom, že hráč pak vidí mrtvou předchozí verzi postavy bezděčně se vznášet tam, kde předtím zemřel, což je ovšem velice působivé. Ačkoliv se může po jisté době hra začít tvářit jako velice se opakující, nemění to vůbec nic na skutečnosti, že na několik prvních desítek minut se jedná skutečně o hodně zajímavé, a inovační, žánrové osvěžení, což také, jak uznáte sami, rovněž není tak zrovna málo.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)