HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Santa Ride 2 - další jízda Santa Klause (free hra)

Santa Ride 2 - další jízda Santa Klause Santa Ride 2 - další jízda Santa Klause Santa Ride 2 - další jízda Santa Klause Santa Ride 2 - další jízda Santa Klause

Santa Ride 2 je pokračováním a vylepšeným dílkem freeware hry „Santa Ride“, kterou jsme vám nabídli v minulých dnech a ve které se opět vracíme k již prošlým Vánocům. Jedná se opět o velmi povedený sportovní simulátor, kde máte za úkol stát se Santa Klausem a jezdit na saních plných vánočních dárků, tažených sobím spřežením rozdávat je dětem. Určitě je vám známo, že Santa Klaus vždy jezdí na saních, tažených soby, zajímavostí ale je, že v této hře zmínění sobi běhají pouze po dvou nohách. První vaším úkolem v této hře je pouhé sbírání dárečků, které jsou různě rozházené po lokaci a teprve až poté je můžete rozdávat a udělat tak radost hodným dětem. Ve hře vám napovídá šipka, která vás přesně nasměruje, komu dáreček máte donést, pokud tak učiníte, získáváte body, a zpřístupní se vám další kola.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 56988 KB

Výrobce: Invictus  Web

Zobrazení celkem: 4173

Zobrazení tento měsíc: 3484

Hodnocení oblíbenosti (1020x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Vaším úkolem tedy je řídit Santovo sobí spřežení, zapřažené do sáněk saně, správně ovládat zapřažené soby hlavně co nejrychleji posbírat všechny vánoční dárky, které předtím Santa Klaus rozsypal. Dárky ovšem mají různé bodové hodnoty a při jízdě je samozřejmě třeba dávat pozor na různé překážky a nástrahy, jinak se vám může stát, že „zamrznete, což rozhodně není nic příjemného, neboť byste museli začínat hru hrát od samého začátku. Vyzkoušejte si tudíž roli Santa Klause, který jako každý rok opouští svou základnu na Severním pólu a na sáňkách, tažených sobím spřežením, se vydává rozdávat dárky dětem po celém světě. V prvním díle jste si mohli užít především skvělého závodního poježdění v čarokrásném trojrozměrném grafickém zpracování, navíc jste mohli sbírat dva typy dárků, z nichž však pouze jeden druh sloužil jako bonusy.

Druhý díl je však mnohem více propracovaný a tudíž i více zábavnější, na druhé straně ale i obtížnější. V roli Santa Klause totiž budete muset nejen více pracovat, ale zcela samozřejmě že i mnohem více přemýšlet. Dárky totiž budete muset nejen vyhledávat a sbírat, ale také rozdávat do správných domečků, obývaných hodnými dětmi, které se už na dárky těší a nemohou se jich dočkat. První, již na pohled zřetelnou a dobře znatelnou změnou je tedy přítomnost skřítka v zelené kamizole na sáňkách, který má na starosti právě vystřelování a dodávání dárků. Na začátku se tedy vydáváte na sběr dárečků, které jsou rozházeny po celé herní lokaci. Nejprve se přidržujte cesty, která vás přivede přímo do městečka. Zde najdete další velký počet dárků na kluzišti, zbytek dárků je rozházen mimo cesty, na kopcích a většinou po jednom. Jakmile jich dostatek posbíráte, vydejte se poté hledat domeček s příjemcem dárku, ke kterému vás dovede otáčející se směrová šipka na hrací ploše. Každý hledaný domek je pak obklopen svatozáří, složenou z jednotlivých hvězdiček, takže minout ho skutečně nelze.

Důležitým kritériem, jak dlouho a kolik posbírat dárečků a kdy je možné je začít rozdávat, je „měřič důvěry“, který je důležitou součástí celé hry. Na vaši pouť máte časový limit, během kterého musíte doručit celkem dvacet čtyři dárky. Na závěr se vám spočítá rychlost a spokojenost a převede se na bodové skóre. Berte však na vědomí, že sobi mají svou tvrdou „palici“ a nasměrovat je přesně na dárky je někdy skutečným uměním a vyžaduje notnou dávku tréninku a hlavně trpělivosti. Chce to klid, neměnit zprudka směr jízdy a hlavně příliš nepospíchat, zbrklost se v této hře v žádném případě totiž nevyplácí. Po cestě však navíc můžete sbírat i různé druhy bonusů, jimiž jsou mrkvička pro zrychlení jízdy, podkova pro štěstí, usnadňující lepší ovladatelnost spřežení, nebo dokonce i koláč, který zdvojnásobuje získané bodové skóre. Santa Ride 2 tedy opět disponuje překrásnou trojrozměrnou grafikou, nejenom Santovo spřežení, ale především okolní svět plný domečků a překrásných vánočních ozdob, je propracován do těch nejmenších detailů. Do pozadí hraje pěkně zremixovaná koleda, která navozuje tu správnou, sváteční vánoční náladu a atmosféru.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)