HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Santa Ride – pomozte Santa Klausovi (free hra)

Santa Ride – pomozte Santa Klausovi Santa Ride – pomozte Santa Klausovi Santa Ride – pomozte Santa Klausovi Santa Ride – pomozte Santa Klausovi

Vánoce jsou za námi, přežili jsme Silvestr, takže mi přece jenom dovolte, abych společně s vámi ještě tak trošičku zavzpomínala na vánoční svátky a to hrou, kterou vám dnes nabízím. „Santa Ride“ je skutečně velice zajímavou a chytlavou hrou, navíc zpracovanou ve svižném tempu se vskutku originálním nápadem, i když je dosti rázně časově omezená. Budete „kočírovat“ Santovy sáňky, tažené sobím spřežením, cesta to však bude rozhodně nelehká. Čekají na vás spousty překážek, navíc je cesta, kterou musíte v pevně zadaném časovém limitu projet, nejen zasněžená, ale často i pokrytá velice záludným náledím, na kterém sobí spřežení nečekaně uklouzne, sáně se zastaví a vy musíte sáně zavést zpět na cestu, čímž zcela pochopitelně ztrácíte velice drahocenné sekundy díky poměrně neustálému, velice rychle ubíhajícímu času.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 37970 KB

Výrobce:  Invictus   Web

Zobrazení celkem: 3943

Zobrazení tento měsíc: 3155

Hodnocení oblíbenosti (1049x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jak je již z názvu hry zřejmě patrno, ten jehož role se ve hře zhostíte, nebude nikdo jiný než sám Santa Claus. Santa ovšem, jako obvykle, musí dárky roznášet sám, však kdo by to také za něj dělal, že ano. Takže ještě dříve, než je bude chtít začít roznášet, bude jeho a tím pádem i potažmo vaším důležitým úkolem je všechny pěkně posbírat. Jsou totiž zcela náhodně rozmístěny po jednotlivých, zasněžených a zledovatělých cestách a pláních, vy je musíte sbírat do saní, tažených sobím spřežením. Vaším úkolem je tedy v co nejkratším časovém limitu posbírat co největší množství dárků a dovést tak sobí spřežení zcela bezpečně až do kýženého cíle. Jednotlivá samostatná kola nejsou nikterak zvláště dlouhá, ale jsou poměrně značně náročná, hlavně pak s ohledem na neúprosně, rychle ubíhající čas a na možnost najetí z cesty na zasněžené a zledovatělé plochy.

Při dobré vůli a trošce opakovaného tréninku vám projití každého z nich bude trvat pouze několik málo sekund, ostatně časový limit je poměrně tvrdý. Navíc není třeba sebrat všechny dárky, ale jen ve zdraví přejít příslušné kolo, což je ovšem otázkou vašeho bodového zisku. Sice budete mít nižší skóre, než kdybyste pečlivě sbírali každičký balíček, ale to se dá vcelku oželet, mnohem důležitější totiž je projít ve zdraví a ve stanoveném časovém limitu cílem a zapsat se svým jménem, či alias, do konečné, výsledkové tabulky. Velice hezky po grafické stránce zpracovaná a téměř dokonalá vánoční pozadí pak svědčí o velké tvůrčí fantazii a originalitě zmíněného autorského kolektivu, který zde dokázal, že „kdo umí, ten vskutku umí“ a lze se jen těšit na to, čím nás v brzké budoucnosti tito autoři překvapí.

Grafické zpracování všech postaviček ve hře je naprosto dokonalé a svědčí o tom, že autoři do tvorby této hra vložili nejen celé svoje tvůrčí srdce, ale i veškerou dostupnou fantazii, nebývá mi tudíž nic jiného, než před nimi smeknout vlastní pomyslný klobouk. Hra doplněná vskutku výbornými zvukovými efekty, které jen zvyšují její podmanivost, si rozhodně nezaslouží kritických připomínek, i když jak znám některé svoje tak zvané „kolegy“ z jiných webových nejmenovaných stránek, popřípadě některé naše neobjektivní čteníře, nenechají tito na každé hře ani nitku suchou, tedy srovnají ji doslova ze země, aniž by na ní nechali alespoň onen příslovečný „kámen na kameni“. Nejsmutnější na tom je, že tito rádoby odborní kritici nesahají těmto autorům ani po kotníky a jsou tak domýšliví, že je to někdy až k smíchu, kdyby to ovšem nebylo spíše k pláči.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)