HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sovereign - lukostřelcem na lovu zvěře (free hra)

Sovereign - lukostřelcem na lovu zvěřeSovereign - lukostřelcem na lovu zvěřeSovereign - lukostřelcem na lovu zvěřeSovereign - lukostřelcem na lovu zvěře

Dnešní, velice nádherným grafickým způsobem zpracovaná hra, vás zavede do doby, kdy o střelném prachu, a tudíž ani o střelných zbraních v Evropě, nebylo ani potuchy, í když v Číně byl střelný prach ve světě již dávno vynalezený. Černý střelný prach je nejstarší známou výbušninou na světě, patřící do podkategorie střelivin. Byl objeven v období sedmého až devátého století v Číně. Nejdříve byl využíván v léčitelství jako přísada. Později byl využíván pro pohon raket, náplň granátů a jsou známy dokonce i bambusové pušky, až v třináctém století pronikl střelný prach do Evropy. Již v čtrnáctém století zde existovala prosperující výroba palných zbraní, která vedla k postupnému zániku rytířů jako středověkých bojovníků. Palné zbraně se začaly používat až v patnáctém století, do té doby byly k boji i lovu používány luky. Právě do této doby je tak zasazena dnešní vydařená akční střílečka.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 51650 KB

Výrobce: Sovereign Team  Web

Zobrazení celkem: 6004

Zobrazení tento měsíc: 5535

Hodnocení oblíbenosti (1151x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Hře zvedá na jejím hodnocení skutečně nádherná a skvěle do nejmenších detailů vypracovaná její grafika, ale i sám námět hry vás rozhodně docela potěší, kde jinde, než právě tady, byste se mohli po kopcích a hvozdech prohánět s lukem a s toulcem plným šípů, i když jejich počet máte ihned zpočátku silně omezený. Nebudete však pobíhat po členité krajině a prodírat s hustým křovím jenom tak bezúčelně, ale budete vyhledávat a lovit různorodou zvěř, samozřejmě že nic jiného než luk a šípy k dispozici nemáte. Čím hodnotnější zvěř skolíte, tím více toho získáte, jen si dávejte bedlivý pozor, ne všichni živočichové, ke kterým se proderete, jsou mírumilovní a ne zcela neškodní.

Další předností hry je její rozlehlost a rozsáhlost, členitost krajiny je skutečně až nevídaná. Atanete se tudíž ve hře lovcem Hráč se lučištníkem, což jistě rozhodně není právě ta nejmodernější zbraň k boji, ani pro vaši profesi lovce. Také různé druhy budov a stavem vyhlížejí jako ve středověku, a mnohé z nich připomínají nepohodlné, indiánské stany, nebo dokonce vám jistě také dobře známé mongolské jurty, které plní funkci trvalých, zásobovacích sklípků. Nedá se sice do nich vstupovat, pouze lze u jejich vchodů získat suroviny, jakými jsou například dřevěné stavivo, spotřební dřevo, různé kovy, nebo získat i něco k zakousnutí. Zbytek krajiny je potom známou kombinací vám známé přírody a podivné, ale strhující fikce. Z trávy vyrůstají obrovské cizokrajné stromy, mezi jejichž obrovskými kořeny se prohánějí odporní a prapodivní pavouci a předpotopní dinosauři s našedivělou kůží. Občas pak narazíte i na tréninkové posty s terči a boxovacími pytli, které lze využít k natrénování střelby z luku, respektive ke správnému zaměřování na cíle.

Samotná herní hratelnost je naprosto jednoduchá, až prostá, herní obtížnost pak téměř nulová. Budete se pouze prodírat tímto prapodivným světem, lovit zvěř a konstruováním staveb, na jejichž postavení budete sbírat všemožný materiál. Váš způsob lovení zvěře však není vůbec humánní, ono zabít zvíře jediným šípem z luku, je prakticky nemožné. Kdo pak tedy nesnáží pohled na zvířata, svíjejících se ve smrtelných křečích, ten ať nechá zvířata zcela na pokoji a věnuje se pouze stavěním různých objektů. Hra totiž v žádném případě není ani zdaleka simulátorem lukostřelby, chybí a to hodně, zaměřovač, to se tedy autorům moc nepovedlo, z čehož jednoznačně vyplývá, že trefit se, je skutečně náhoda, většinou budete střílet „pánu Bohu do oken“. Hru sice nelze tak docela „poplivat“, ale na druhé straně o žádný „zázrak“ bohužel nejde.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)