HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Die - zabijte ho (free hra)

Die - zabijte hoDie - zabijte hoDie - zabijte hoDie - zabijte ho

Jistě znáte spousty akčních her, ve kterých je vaším úkolem probíjet se stále vpřed, likvidovat vaše nepřátele, doplňovat pošramocené zdraví, sbírat náboje a munici a co je nejhlavnější, snažit se nepřijít o to nejcennější, co máte, to jest o váš život. Dnešní akční arkáda však na to jde úplně z jiného konce, budete ovládat hlavního hrdinu, postupovat s ním rovněž vpřed, ale jeho život ochraňovat není vaším úkolem, vy ho musíte vést tak, aby se na vhodném místě pomocí těch správných pomůcek zabil, ano je tomu tak, musí v každém kole přijít o život, jen tak postoupíte do následujícího levelu. Pokud se vám to nepodaří, váš panáček dojde až na konec k zelenému praporku, vysměje se vám a vy budete muset příslušný level si znovu zopakovat, musíte proto do hry zapojit vlastní mozkové závity, jen takto vyhrajete.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 4778 KB

Výrobce: Davve  Web

Zobrazení celkem: 2333

Zobrazení tento měsíc: 1814

Hodnocení oblíbenosti (691x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Možná tedy, že by bylo lepší zařadit tuto hru do kategorie freeware her logických, ale v těch se přece nenacházejí kaluže krve a mrtvoly, řekněme tudíž, že se jedná o akční logickou hru, postavenou tak trošku morbidním způsobem na hlavu. Ty nejabsurdnější a nejoriginálnější myšlenky autorů freeware se nejčastěji nerodí čistě z nových nápadů, ale pouze se podstatně změní jejich pohled na věc, nebo dokonce sám přístup k tvorbě neobvyklé hry. Dnešní hra, jejíž krátký název „Die“ už sám napovídá, že se bude jednat o něčí smrt, tedy přichází ve své samotné podstatě s naprosto inovačním herním konceptem, přičemž pouze staví na hlavu všechno to, na co jste byli doposud v podobných hrách zvyklí, lapidárně řečeno, žádá se od vás naprostý opak, než tomu bylo v hrách doposud, zde nevítězí přežití a život sám, ale naopak smrt a skon.

Všemožných druhů akčních her a stříleček, horaček a skákaček, jste již mohli na našich stánkách vyzkoušet rozhodně nepřeberné množství, a to s větším, či menším zaujetím pro hru samotnou. Jistě vás ve střílečkách už ani nemohly nikterak vzrušit potoky krve, ustřelené hlavy, ruce a nohy, neboť to jsou průvodní znaky akčních her, které do těchto bezesporu patří. Stejně tak, jako jsou zmíněné akční hry postaveny na nemilosrdné likvidaci všech vašich nepřátel, strategie pak na velících schopnostech, či budování nových a nových strategických budov a objektů, potom arkády, tedy hopsačky a skákačky vás nutí skákat a přeskakovat po pevnině, pevných, či plovoucích plošinkách z jedné strany na druhou a přitom se vyhýbat zraňujícím a zabíjejícím překážkám, přičemž sem tam musíte zlikvidovat i nějakého na vás číhajícícho padoucha.

Herní systém dnešní hry je však zcela obrácený, vaše postavička, vzhlížející jaksi podivně, takže se ani neodvažuji ji pojmenovat, se snaží dostat za každou cenu do cíle, označeného zeleným praporkem a vaším úkolem, pokud chcete zvítězit, potom je jí v tom za každou cenu zabránit, a konečné řešení v každém kole je připravit ji o život. Nebudete se jí však zbavovat vaším přímým zásahem, vlastní ruce si tedy její krví neošpiníte. K tomu máte ve hře dostatek jiných předmětů a pomůcek, stačí vždy jen logicky, ale i rychle, popřemýšlet a postavit ji tyto smrtonosné předměty včas do cesty a postarat se o to, aby se dál nedostala a propadla se na ostré trčící bodce a tak vyplivla svoji duši, což je samozřejmě i brána, která vám otevře přechod do dalšího kola. Hra je dobře hratelná, má jednoduché ovládání, technické zpracování je na dobré úrovni, k čemu ale lze mít výhrady, je její grafické zpracování, na tom si autor hry moc záležet nedal.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)