HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Ulica 2 - likvidujte ozbrojené vojáky (free hra)

Ulica 2 - likvidujte ozbrojené vojáky   Ulica 2 - likvidujte ozbrojené vojáky   Ulica 2 - likvidujte ozbrojené vojáky   Ulica 2 - likvidujte ozbrojené vojáky

Je tomu už delší dobu, co nám vedoucí slovenského autorského kolektivu jménem Michal Blažej poslal odkaz na jejich hru, nazvanou „Ulica“ Přestože se jedná jenom o pouhou „střílečku, hra měla u našich čtenářů na naše poměry veliký ohlas i velice dobré hodnocení, zřejmě je vás hodně, kteří si zastřílíte rádi na vše, co zastřelit lze. Pro úplnost musím dodat, že tento kolektiv již vytvořil i agentury, které rovněž naleznete na našich stánkách. Nicméně se mi opět ozval již zmíněný Michal Blažej s upozorněním, že původní hra „Ulica“ se dočkala svého následovníka. Je jím hra „Ulica 2“. I tato hra je hrou akční, ale samozřejmě i postřehovou, neboť od vás vyžaduje dobrý postřeh, rychlé zaměřování a samozřejmé i naprosto přesnou a nekompromisní střelbu, střílet tedy nemůžete zbrkle na každého, kdo se tudíž ukáže.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 3478 KB

Vrobce: Loader Software  Web

Zobrazen celkem: 4405

Zobrazen tento msc: 4305

Hodnocen oblbenosti (1454x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pravidla hry jsou už předem pevně stanovena, chcete-li tedy být úspěšní, musíte se jimi řídit a naprosto přesně dodržovat. Likvidovat musíte pouze ty postavy, které se na hrací ploše objevují se zbraní v ruce, nachystanou ke střelbě. Za každou takto skolenou postavu, jedná se většinou o vijáky, potom obdržíte příslušný počet bodů k dobru, které se vám načítají. Problém je ovšem v tom, že vás tlačí neúprosně ubíhající časový limit, takže času není nazbyt a chcete-li získat co největší počet bodů, které si pak můžete pod vaším jménem, či alias zapsat do konečné výsledkové tabulky, pak musíte střílet přesně a hlavně i rychle, jinak jsou vaše naděje na získání prvenství zcela mizivé, jen pozor na to, že za skolené civilisty se vám naopak body odečítají.

Hra samotná je bohužel až velice krátká, nastavovat v ní v žádném případě nelze vůbec nic. Čeká na vás pouze jediná lokace, v níž si však zastřílíte tak říkajíc „o sto šest“. Jak už jsem se zmínila v popisku k této hře, vpřed vás žene časový limit, který může být pro mnohé frustrující a dokáže vám tak zabránit v dosažení co nejlepšího bodového skoré. Tak jako v její předchozí hře se stejným názvem máte na vše opět pouze šedesát sekund, takže plýtvat a mrhat časem se rozhodně nevyplácí. Bohužel berte to jako fakt, na zlikvidování co největšího množství ozbrojenců máte skutečně pouhou minutu, což je pro váhavé střelce obtížná skutečnost, která jim na klidu a vyrovnanosti nikterak nepřidá.

Samotné úkoly, které na vás ve hře čekají, rozhodně nepatří k nejtěžším, neboť hra vám nabízí pouze jedinou herní obrazovku, vaším jediným úkolem potom je střílet a zase střílet, ovšem přesně a na správný cíl, jen tak můžete získat v předem pevně stanoveném časovém limitu, co nejvíce bodů za správně zlikvidované ozbrojence. Všechny potřebné údaje o vašich průběžných bodových ziscích, se vám objevují na horní liště, kde také máte stále na očích neúprosně ubíhající časový limit, jen se tímto ukazatelem nenechejte vyvézt z rovnováhy. Hra sama o sobě není žádným velikým zázrakem, ale pro chvilkové zabavení, zvláště pro milovníky střelby, je skutečně, jako stvořená. Grafika hry je zpracována osobitým stylem jejího autora, na pozadí zní pouze jakýsi hukot, zato zvuk výstřelů zní naprosto reálně.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)