HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Solar Flare – sluneční erupce (free hra)

Solar Flare – sluneční erupce Solar Flare – sluneční erupce Solar Flare – sluneční erupce Solar Flare – sluneční erupce

Že se různé rasy rozumných tvorů, podobných lidstvu, žijící ve Vesmíru na různých planetách, vůbec většinou nesnášejí, to už přece znáte z mnoha podobných her. Většinou však tato averze přechází až ve válečný konflikt, což jistě také není pro mnohé z vás žádnou novinkou. Přece jenom ale je dnešní hra něčím zcela výjimečná, nejde v ní o souboj mezi kosmickými koráby, ale o neúprosnou a likvidační válku a to mezi několika planetami Sluneční soustavy. Takže rychle zapomeňte na bojové vesmírné nepřátele, které si obyvatelé různých planet navzájem vysílají na ostřelování, neboť zde se vleklé spory řeší rovnou ostřelováním z jedné planety na jinou, přičemž palebná síla planety, to je panečku větší síla, než i ta největší bitevní kosmická loď. Čeká na vás tudíž tuhá a nemilosrdná destruktivní a též strategická činnost.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 28003 KB

Výrobce: DigiPen Institute of Technolog  Web

Zobrazení celkem: 6439

Zobrazení tento měsíc: 6226

Hodnocení oblíbenosti (1164x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pokud tedy máte sklony k vojenskému „řemeslu“, potom vám musím ihned prozradit, že jste se právě ocitli na tom nejsprávnějším místě. Nestane se z vás žádný řadový vojín, ale velící důstojník, který může velet ne-li celé armádě, tak potom určitě alespoň jednomu pluku a bude záležet jen skutečně na vás, zda nepřátele společně s vašimi vojáky zdoláte, anebo přijdete o vojáky a samozřejmě zároveň i o vaši prestiž a sebevědomí. Zcela zdecimované lidstvo totiž hledá nové prostory pro jeho život v dalekém vesmíru, brzy však zjistíte, že jste se sice ocitli na planetě, jejíž životní prostředí by zřejmě lidstvu plně vyhovovalo, nebýt toho, že planeta, na které se s vaší armádou statečných vojáků, je již obydlena a tamní rasa k vám žádné přátelské sklony nemá. Je tomu totiž právě naopak, budete „přivítáni“ nepřátelsky a čeká vás boj.

„Solar Flare“ je tudíž velice dobře promyšlenou taktickou vojenskou akcí, kterou mají „na svědomí“ vynikající autoři freeware her, kterými jsou studenti univerzity DigiPen. Pokud se rádi vyžíváte v taktickém střílení, plnění jednotlivých, postupně se navyšujících úkolů, potom vězte, že tato hra je pro vás skutečně jako ušitá přímo na míru. K dispozici budete mít veliké množství rozličných druhů zbraní různé kadence a razance, včetně atomových a nukleárních bomb. Sbíráním zelených symbolů tedy budete vlastní vojsko řídit, lze tak přivolávat nové posily, vyhlásit raketový útok, dokonce si sami nastavit střílnu, vylepšit si vlastní zbraně, také doplňovat munici, zkrátka vaší fantazii se žádné meze nekladou.

V tomto strategickém módu tak stavíte trojici budov, tedy energetický generátor, protiraketové baterie a nakonec i pal posty, kterými budete častovat cizí planety. Už jen tahle trojice sama o sobě poskytuje originální variaci na klasickou strategii. Budov je pramálo, ale k rychlým akcím zcela postačují. Navíc, jelikož je budujete z jediného nevyčerpatelného zdroje, ke slovu přichází management. Je lepší stavět více generátorů, abyste zvládli nepřátelům jejich střely eliminovat, nebo budete raději sázet na převahu děl? Platí totiž nevyvratitelná zásada, a to, že ve hře jste neustále pod silným tlakem. I kdyby po vás nešli jak po špeku nepřátelé, i tak pak „Solar Flare“ odpočítává čas slunečních erupcí. Navíc si hra neobyčejně chytře hraje s herním prostředím, planety obíhají po vlastních oběžných drahách. Vaši kouli je možné urychlit a salvě tak dočasně uniknout, jde to však na úkor stavění. Na rozdíl od jiných válečných strategií pak přichází ke slovu i uhýbání s celou vaší základnou. Počítá se dokonce i s rotací, můžete všechny raketové baterie naskládat na jednu část polokoule, ale potom nebudete moct střílet, jestliže budete špatně natočeni.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)