HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

The Final Stronghold - likvidujte Zombie (free hra)

The Final Stronghold - likvidujte ZombieThe Final Stronghold - likvidujte ZombieThe Final Stronghold - likvidujte ZombieThe Final Stronghold - likvidujte Zombie

Tvůrci akčních her, to je skutečně velice podivná a záhadná skupina autorů freeware. Jejich hobby je vytvářet pokud možno co největší skupiny nepřátel a navíc i v těch nejpodivnějších vzhledech. Jejich nejoblíbenějšími nepřáteli pak jsou již příslovečně známé, nebezpečné a krvelačné Zombie, jejichž jedinou a výhradní potravou, ba přímo pochoutkou, je teplá lidská krev. Od této skutečnosti se tedy odvíjí i dnešní příběh hry, kdy se ocitnete v roli osamoceného střelce, lépe řečeno statečného vojáka, jehož napadají celé houfy krvelačných Zombií. Pokud tedy hledáte něco, kde byste se pobavili a hodně zastříleli, ocitli jste se bez pochyby na tom správném místě. Hlavní hrdina se bohužel nemůže pohybovat, je doslova přikován na jednom místě, pomozte proto vojákovi uhájit jeho život v této sice jednoduché, ale též zábavné akční hře.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 962 KB

Vrobce: Vinsin   Web

Zobrazen celkem: 4525

Zobrazen tento msc: 3772

Hodnocen oblbenosti (1789x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Dnešní akční freeware s příznačným názvem „Standing Point“ tedy spadá do kategorie akčních her a od toho se také veškerý její děj odvíjí. Vžijete se v ní tudíž do role vojáka, který se nenachází v právě jednoduché a záviděníhodné situaci. Zcela osamocen se totiž ocitl na cestě, z níž není úniku a je napadán podivnými stvořeními, tedy jak již bylo řečeno, Zombiemi. Aby toho nebylo málo, on sám se nedokáže dokonce ani pohnout z místa a jediná jeho možnost spočívá v útocích na blížící se protivníky. Dokonce nemá ani neomezené množství munice, neboť i tato mu může dojít, pak nezbývá tomuto hrdinovi, než zapracovat bodákem a doufat, že se mu příděl zásoba munice brzy obnoví, což je ale ve hvězdách.

Zombie tedy útočí na osamělého vojáčka v celých houfech, jsou zcela nevyzpytatelné, jedny utíkají, jiné se vlečou jako šnek, ale nebezpečné jsou všechny. Příšer ze záhrobí se objevuje několik základních tipů, z nichž se první pohybují pomalu, jakoby rozvážně, ale ve velkém množství. Jiní jezdí na motocyklech a v jejich případě se skutečně vyžaduje velice rychlá reakce. Poslední nepřátelský druh je nejzáludnější, neboť se jedná o černé ptáky, které přelétávají k vojákovi. Tito za něj zřejmě proniknou nejčastěji a to nesmíte připustit. V takovém případě totiž riskujete, že mnohem rychleji naplníte limit deseti jedinců, které vojákovi může uniknout. Pokud totiž za něj pronikne deset jakýchkoliv nepřátel, hra končí a je nutný restart. Vzhledem k tomu, jak krátká je hra, potom nestihnete ani zaznamenat, že tři druhy nepřátel je poměrně málo, v tomto případě totiž rychle zjistíte, že je více, než dostačují.

Je snad tak trošinku na škodu, že hra v podstatě nejde dohrát, jde v ní totiž pouze a jen o dosažení co možná nejvyššího bodového skóre, takže váš osud je předem jasný a pevně zadaný, v každém případě totiž dříve či později zemřete. Díky vskutku hodně nadprůměrnému grafickému zpracování, se jedná o hru s dobrými parametry, prostě grafika se autorům vydařila. Pochválit autory lze i za vhodně zvolený hudební doprovod, i když je trošku podceněn, při silně znějících výbuších výstřelů, je pokud nastražíte uši, slyšet tichounká a hodně slabounká hudba, nutno ale uznat, že zní docela příjemně. „Standing Point: The Final Stronghold“ rozhodně není žádným propadákem, přestože k naprosté dokonalosti má skutečně poměrně daleko.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)