HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Starfare – vesmírné válečné běsnění (free hra)

Starfare – vesmírné válečné běsnění  Starfare – vesmírné válečné běsnění  Starfare – vesmírné válečné běsnění  Starfare – vesmírné válečné běsnění

Jistě je vám známo, že ani vesmír nezůstává ušetřený válečnému běsnění, nyní v provedení strategie. Tato hra vám nabízí kampaň s dvanácti misemi, také však i volnou hru. Mise mají celkem zajímavý příběh, který v ničem nezklame, ale také moc nepřekvapí. Věci, které ve hře děláte, jsou celkem příznačné pro tento vesmírný styl. Začínáte vaší hlavní základnou, stavíte těžební jednotky, které poté staví na asteroidech, které však mnohdy nejsou stabilní a dokážou pořádně zatopit, díky neočekávaným pohybům. Těžíte dvě látky a třetí zdroj, který potřebujete, je energie. Pokud máte všeho dostatek, pak se můžete pustit do výroby průzkumných a nato i bojových jednotek, kterých je celá řada. Grafika, hudba i zvuky, to vše je uděláno na skvělé profesionální úrovni a této strategii se tudíž nedá docela nic vytknout.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 27957 KB

Výrobce: Freemotion Studios   Web

Zobrazení celkem: 7732

Zobrazení tento měsíc: 5963

Hodnocení oblíbenosti (1356x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Moje tvrzení, že se jedná o strategickou akční hru, nemusíte ale brát s rezervou, neboť zase tak moc přehnané není. Pokud se totiž počnete domnívat, že budete něco stavět a budovat, byli byste potom hodně zklamání, o nic takového ve hře totiž nejde. Nečeká na vás nic jiného, než střílení a likvidování nepřátel, ovšem ale ve velkém stylu. K dispozici se vám nabízí kampaň s celkovými dvanácti misemi, ale pokud máte zájem, můžete se s vervou pustit i do tak zvané volné hry, za vyzkoušení to rozhodně stojí, skutečně ae i tak dobře pobavíte, rozhodně neprohloupíte a taktéž si pořádně zastřílíte.

Po spuštění hry by se vám mohlo zdát, že grafické zpracování není nic moc, ale skutečnost je naprosto odlišná, pravý opak je pravdou. Obrazovka vašeho počítače bude hýřit snad všemi barvami a světelnými efekty, nádherně ztvárněny jsou veškeré výbuchy. Toto všechno pak je navíc podmalováno rovněž výbornými zvukovými efekty, věřte mi, že si budete připadat jako v nějaké skutečné bitvě, či přestřelce. Jsem přesvědčena, že si oblíbíte i herní ovládání, jednodušší totiž už být ani nemohlo. Vše potřebné zařídíte pomocí myši vašeho počítače, takže žádné složité bloudění po klávesnici se nekoná. Cílem hry je tedy likvidovat nepřátele, chránit a vylepšovat vaši loď, získávat nové schopnosti a dovednosti. Grafika na první letmý pohled není nic extravagantního, kouzlo hry však spočívá v nabídnutých možnostech, kde si přijde na své především vaše fantazie. Jsem tedy přesvědčena, že dnešní hra patří ke špičkám her s tématikou „vesmírných stříleček“, navíc musím říci, že hra je velice chytlavá a určitě vás zaujme, nudit u ní se rozhodně nebudete.

Po spuštění hry si vyberte herní mód, tedy kampaň, nebo volnou hru, přičemž ten první jmenovaný je příběhová kampaň, která se skládá celkem z dvanácti misí, přičemž první mise je jakýmsi do hry vloženým, skoro povinným tutoriálem. S postupem do dalších levelů počne již ale přituhovat, bude likvidovat například celou vetřeleckou flotilu, bude muset chránit obchodní plavidla a čeká na vás i hlídkování. Volná hra je potom mód rychlé hry, kde se vrháte přímo do soubojů samotných a vaším úkolem je pouhá likvidace všech nepřátel. Před zahájením každé mise obdržíte pevně stanovený počet „kreditů“, které směňujete za různé typy lodí, kterých jsou vám nabídnuty téměř dvě desítky. Nezapomeňte se však při jejich výběru předem seznamovat s jejich charakteristickými vlastnostmi, je to nesmírně důležité. Každá loď má totiž nejen své kladné stránky, ale také záporné, takže váš výběr má potom dopad na konečný výsledek celé mise.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)