HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Quest RPG - Krystal života. (free hra)

Quest RPG - Krystal života.Quest RPG - Krystal života.Quest RPG - Krystal života.Quest RPG - Krystal života.

A přinášíme vám daší RPG od DX Games s názvem Quest RPG. Musim uznat, že delší hru jsem ještě v životě nehrál. Máte zde jen jeden úkol a když ho splníte tak se vám nedostane poblahopřání ani nedostanete princeznu za ženu. Pokud ho nesplníte tak můžete začít znova hehe. Hra mi hodně připomíná hru Last Scenario, asi tři ze čtyř monster (kromě bosů) je zkopírované zrovna z Last Scenario, asi vyvojáři nechtěli pracovat na nových monstrech. Ze začátku hry se dozvídáme, že byl ukraden Krystal života a vy ho musíte najít. Budete hrát za Radagasta (šermíře) a jako věrný doprovod budou jeho kamarádi Belamir (sekerník) a Morgul (léčitel). Časem najdete i dalšího společníka Podo (lučištník). Již od prvního lvlu máte životy přes 700 a útok přes 100.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 20755 KB

Vrobce: DX Games  Web

Zobrazen celkem: 6641

Zobrazen tento msc: 5323

Hodnocen oblbenosti (1371x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Řekl bych, že vývojářům se nechtělo moc pracovat, představte si takový Broken Hearts, abyste začínali se štěstím, útokem a rychlostí na 50 a přitom byli na 1 levelu. Boje probíhají náhodně a jsou už na konci hry nudné. Nepřátel, jak jsem řekl na začátku, je velmi málo. Než jsem dohrál tuto hru narazil jsem jen na ňákou vosu, kraba, netopýra a vlka, přičemž na konci hry už je jen vlk a netopýr. Musim říct, že vás nikdy nenapadne smečka vlků nebo hejno netopýrů, vždy jen jeden. Nejdřív můžete rozhodnout jestli budete bojovat nebo utíkat, když dáte bojovat objeví se vám vlevo nabídka, kde můžete vybrat co uděláte. Je tam i nabídka Skill, ale nevim k čemu, za celou hru se žádná moje postava nenaučila žádnej skill.

Předmětů, zbraní a brnění je ve hře hodně. Každá postava může mít jakékoli brnění, kromě ňákých speciálních, ale není problém dát Beralimovi tyč místo jeho mohutné sekery. Jediný problém jsem měl s Morgulem. Brnění měl nejlepší, samej mythril, ale ty zbraně. Nenašel jsem jedinou zbraň, kterou bych mu mohl dát, takže dával zranění za 0 životů. Ani léčení neuměl, když neberu to, že jsem s ním léčil pomocí lahviček ostatní. A když už jsme u toho, celou dobu jsem použil jen jeden druh lahviček a to ten co dropovali nepřátelé.

Grafika se celkem povedla. Všechno je plynulé a nic nevypadá ňák ochuzeně. Muzika je také hezká, ale stejně trochu okopírovaná z Last Scenario. Hra je jinak velice dobrá a velmi dobře plní svou úlohu - zabavit člověka na pár desítek minut. Já sám jsem tuto hru dohrál za 40 min bez ukládání jen mě trošku překvapil poslední boss, takže pokud se zrovna nudíte a máte tu jednu hoďku čas tak neváhejte a stahujte.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)