HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Commander Keen Schools Out (free hra)

Commander Keen Schools OutCommander Keen Schools OutCommander Keen Schools OutCommander Keen Schools Out

Nevěříte, že se jedná opravdu o návrat legendy v její staré podobě? Potom vězte, že tomu tak skutečně je. V prastaré grafice se váš hlavní hrdina jménem Keen, se kterým se ve hře ztotožníte právě vy samotní, prochází po různých lokacích a vstupuje i do řady objektů, aby poté, co do nich vstoupí, zahájil nějakou tu, pokaždé ovšem jinou akci. Budete tedy nuceni, pokud se ovšem chcete dostat dál, o čemž samozřejmě vůbec nepochybuji, překonávat různé překážky v podobě propastí a ostrých břitů, najít způsob, jak otevřít dveře, jimž se dostanete do dalšího kola, navíc, což je velice důležité, rychle a včas likvidovat vaše úhlavní nepřátele dříve, než vás na onen svět pošlou oni. Podotýkám, že právě vaši nepřátelé nejsou vůbec žádná „ořezávátka“, jsou velice nebezpeční i rychlí, vynikají taktéž velkou odolností, jedinou střelou je nezabijete.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 2527 KB

Vrobce: Link Templeton Productions  Web

Zobrazen celkem: 4408

Zobrazen tento msc: 4408

Hodnocen oblbenosti (1758x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Vzpomínáte si na jinou epizodu Commandera, kdy Billy Blaze, malý teprve osmiletý génius, vyrobil mezihvězdnou kosmickou loď ze starých plechovek a jiných odpadků. Zatímco jeho rodiče odjeli do města a jeho vychovatelka se oddává sladkému spánku, nasadí si tento malý vynálezce ragbyovou přilbu svého staršího bratra a tak se zcela nečekaně promění v Commandera Keena, ochránce země. V této další herní epizodě se vetřelci z planety Vorticon dozvědí o vašem mladém géniovi a naplánují jeho likvidaci. Zatímco Keen prozkoumává hory na Marsu, vetřelci z Vorticoni odcizí důležité části jeho kosmické lodě a ukryjí je ve vzdálených marťanských městech. Vaším důležitým úkolem tedy bude nalézt všechny ukradnuté součástky a vrátit se domů dříve, než se jeho rodiče vrátí.

Hratelností je Commander Keen: School‘s Out akční adventura, zpracovaná v dvourozměrném provedení. Budete procházet celou sérií herních lokací, přičemž v každé si musíte otevřít cestu tím způsobem, že získáte příslušný krystal a odemknete si jím příslušné dveře, či jinou překážku. Poměrně hodně často si vystřelíte po různých nepřátelích, ale zároveň budete muset často i hodně přemýšlet, jak postoupit dál, velkou roli zde hraje totiž schopnost vašeho prostorového vidění. Abych pravdu řekla, každá nová lokace je skutečným rébusem, takže navíc musíte do hry zapojit chtě- nechě i vlastní mozkové závity, bez správného logického uvažování a rozhodování, ve hře neuspějete. Ve hře narazíte i na jakési velice podivné trampolíny, které vás pak vymrští až do míst, kam byste se sami bez jejich pomoci nikdy nedostali.

Nepříjemné je ale to, že hru nelze ukládat a pokud vyplýtváte všechnu munici, kterou získáváte sbíráním pistolek s pouhými pěti náboji, uvíznete tak říkajíc na „mrtvém bodě“ a můžete se o štěstí pokoušet znovu pěkně od začátku a samozřejmě se poučit z předcházejících chyb a omylů. Po stránce technické i grafické je na tom hra, ostatně jako i všechny předcházející díly, velice dobře a přesto, že se jedná již o šesté pokračování, nepostrádá ani na originálnosti, prostě a lapidárně řečeno, fantazie autorů hry skutečně nezná mezí a stále se úspěšně rozvíjí, zejména pak příběhově. Navíc je hra i dokonale ozvučena a opatřena s citem a vkusem vybranou hudbou, což není ovšem u těchto autorů žádnou výjimečností, ale naprostou samozřejmostí.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)