HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz

Sim Village - starostou vesnice (free hra)

Sim Village - starostou vesniceSim Village - starostou vesniceSim Village - starostou vesniceSim Village - starostou vesnice

Vládnout spravedlivě druhým, při tom pracovat v jejích prospěch, to samozřejmě není práce vhodná pro každého, k tomu je nutné mít hodně předpokladů a dobrých charakterových vlastností, včetně organizačního talentu, který ovšem nikde nekoupíte, to vám musí být dáno „shůry“, vždyť ne nadarmo se říká, že „komu není shůry dáno, v apatice nekoupí“. Stanete se tedy starostou vesnice a vším přetěžkým úkolem bude během 150-ti dnů vaši vesnici zvelebit, při čemž se samozřejmě hezky zapotíte. Nečekejte, že se ocitnete v podmínkách, které znáte u nás doma, žádné úplatky a podobné machinace se zde nekonají, ale věřte mi, že úkol vás čeká nesnadný a nelehký, co by to také bylo za starostování, kdybyste tak říkajíc zvládli vše levou rukou.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 1292 KB

Vrobce: Mystery Studio  Web

Zobrazen celkem: 3994

Zobrazen tento msc: 3828

Hodnocen oblbenosti (1885x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Sim Village – starosta vesnice. Vládnout spravedlivě druhým, při tom pracovat v jejích prospěch, to samozřejmě není práce vhodná pro každého, k tomu je nutné mít hodně předpokladů a dobrých charakterových vlastností, včetně organizačního talentu, který ovšem nikde nekoupíte, to vám musí být dáno „shůry“, vždyť ne nadarmo se říká, že „komu není shůry dáno, v apatice nekoupí“. Stanete se tedy starostou vesnice a vším přetěžkým úkolem bude během 150-ti dnů vaši vesnici zvelebit, při čemž se samozřejmě hezky zapotíte. Nečekejte, že se ocitnete v podmínkách, které znáte u nás doma, žádné úplatky a podobné machinace se zde nekonají, ale věřte mi, že úkol vás čeká nesnadný a nelehký, co by to také bylo za starostování, kdybyste tak říkajíc zvládli vše levou rukou. V jedné nejmenované vesnici zemřel její starosta a tak bylo zapotřebí najít vhodného kandidáta, aby se ujal řízení a spravování obce po dobu 150 dní, tj. do doby, kdy se budou konat nové volby a bude v nich zvolen nový starosta obce. Než k tomu ale dojde, bylo rozhodnuto, že na post starosty bude až do konání voleb dosazen prozatímní zástupce a volba, jak také jinak, padla na vás. Čeká vás ale spousta práce, požadavky občanů jsou skutečně nemalé a finanční prostředky jsou omezené, budete se muset rozhodovat, kam a do čeho je prioritně investovat a při tom ovšem uspokojovat především přání a petice občanů tak, jak vám budou od nich přicházet.

Je jisté, že za tak krátkou dobu z malé vesnice velkoměsto nevybudujete, jde ale o to, abyste ji řádně zvelebili, co nejvíce rozšířili a vybavili ji vším potřebným, co tady obyvatelé postrádají, což jim samozřejmě znepříjemňuje život a přináší jim to každodenní starosti. Jak už jsem řekla, na počátku vašeho úřadování je vesnice skutečně malá a zanedbaná, zdá se, že bývalý starosta o zájmy občanů příliš nedbal a tito se teď se všemi svými požadavky obrátili proto na vás. Navíc v obci nejsou zavedeny telefony, není tu žádná kanalizace, obec nemá vlastní policii, ani hasiče, občané postrádají nemocnici, požadují plynofikaci obce, stěžují si na nečistotu, zkrátka, jejich požadavků je přehršel. Pokud se chcete před občany vytáhnout, můžete i postavit nové sídliště, provozovat trhy, pořádat koncerty, dokonce jim i postavit rozhlednu, vše ovšem odvisí od množství finančních prostředků, které se vám podaří získat.

Kde tyto finance brát, bude záležet opět jen a jen na vás. Každý den obdržíte od občanů daně (no pěkně děkuji jménem občanů), pokud budete včas a rychle uspokojovat jejich potřeby, váš věhlas se rozlétne po celé okolí a houfy občanů počnou měnit svá bydliště, tedy stěhovat se do vaší obce, čímž se samozřejmě zvýší i přísun vašich financí a tak i vaše možnosti investovat dále do nových projektů. Jako perličku lze dokonce i uspořádat koncerte, jestliže uspokojíte potřeby občanů a v obecní kase se vám sejde osm miliónů korun,pozvěte si Rolling Stones, uvidíte, co to s občany udělá. Pokud tedy budete hospodařit tak, jak si to představují občané, budou tito s vámi spokojeni a dočkáte se konce svého působení, dokonce budete podle míry svých zásluh i odměněni (samozřejmě jak jinak, než slovně, v této hře makáte zadarmo a bez úplatků). Jestliže se vám průběžně nepodaří zajišťovat potřeby občanů, pak se nedočkáte konce doby svého působení a budete ještě před uplynutím lhůty 150-ti dnů odvoláni, samozřejmě s patřičným negativním komentářem.

Grafika hry je poměrně jednoduchá, tedy kreslená, což ale přímo hře jen přidává na půvabu. Jediné, co ve hře nenajdete, jsou hudba, či zvukové efekty. Všechny požadavky občanů a jiné pokyny tedy obdržíte vždy jen pomocí textů. Pokud se vám podaří zvelebit vesnici za 150 dní lépe, než váš předchůdce za své celé volební období, jistě vás bude mrzet, že musíte svůj post stejně opustit. No nezoufejte, třeba si vás občané váží a v následujících volbách zvolí občané za starostu vás, o tom však hra už nic neříká! Abych nezapomněla, pokud se vám nedaří, návod na tuto vydařenou hru najdete zde: Abeceda her .
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)