HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz

Strategie Genesis (free hra)

Strategie GenesisStrategie GenesisStrategie GenesisStrategie Genesis

Pokud jste milovníci strategií, pak vězte, že jednu takovou a navíc v češtině pro vás připravil Apofis (Petr Vadlejch). Předem vám mohu říci, že se máte skutečně na co těšit, tato hra se zcela vyrovná podobným zahraničním produktům a řekla bych dokonce, že je v mnohém i předčí. Proto dlouho neváhejte a stahujte, chcete se přece stát zakladatelem a pánem nové vesnické civilizace.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 3420 KB

Vrobce: Reload Games  Web

Zobrazen celkem: 4653

Zobrazen tento msc: 4175

Hodnocen oblbenosti (1867x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jak tomu už ve strategiích bývá, budete se muset vžít do úlohy stavitele, avšak to není všechno. Jakmile totiž postavíte první vesnici, vzápětí se stanete její hlavou se všemi pravomocemi bez jakéhokoliv omezení. Pořídíte si mnoho obyvatel, budete jim nejenom vládnout, ale i určovat jejich zaměstnání a chování. Toto vaše počínání, včetně vámi dosažených úspěchů, však nesnáší věrolomný ,ukrutný a hlavně mstivý bůh Daemonis, který touží už dlouho se stát pánem celého světa a vaše snažení je mu doslova proti srsti, neřkuli trnem v oku. Protože tento usurpátor se bude snažit zničit plody vaší práce, musíte co nejdříve postavit chrám, abyste pomocí kněží a jejich zaříkávání zamezili jeho ničivým choutkám.

Pokud se budete o kněze pečlivě starat a zabezpečíte je vším potřebným, nakloní si tito i ostatní bohy a získáte tak veliké a mocné spojenectví proti zmíněnému padouchovi. Autorovi se podařilo vyřešit skvěle a zcela originálně zásobit vás během hry všemi potřebnými a hlavně lehce a přehledně zpracovanými údaji, takže se velice snadno budete ve hře orientovat a budete tak mít dokonalý přehled a veškerém dění. Autor nezapomněl ani přidat zcela vyčerpávající a faktografickou nápovědu, což jistě oceníte ještě před samotným zahájením hry, neboť po jejím přečtení rozhodně budete tak říkajíc v obraze.

Po stránce grafického zpracování hra zcela určitě předčí i mnohé výtvory zahraničních autorů, takže se máte opravdu nač těšit. I námět hry považuji za originální, s ničím podobným jsem se alespoň já ještě nesetkala. Přičteme-li k tomu ještě skvělou doprovodnou hudbu a velice vydařené zvukové efekty, pak nelze hodnotit hru jinak, než na výbornou.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)